Υπεύθυνος Καταστήματος Εστίασης, Βουλιαγμένης

Oceanic Security A.E

Η Oceanic Solution A.E. ανήκει στον Όμιλο Εταιρειών Oceanic Group Of Companies και η συνεχής ανάπτυξη της εταιρείας στον κλάδο της παροχής υπηρεσιών Facility Management, δημιουργεί την άμεση ανάγκη για νέα πρόσληψη:

Υπεύθυνος Καταστήματος Εστίασης για εποχιακή απασχόληση.

Περιοχή εργασίας: Βουλιαγμένη Αττικής

Βάρδια: Πρωινή- Απογευματινή

Αρμοδιότητες:

  • Διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του συνόλου των χώρων του καταστήματος
  • Εύρεση, αξιολόγηση, επιλογή των κατάλληλων συνεργατών και εκπαίδευσής του στις προδιαγραφές που ορίζει η εταιρεία
  • Διαχείριση προγραμμάτων βαρδιών προσωπικού καταστήματος
  • Εξασφάλιση της τήρησης των απαραίτητων προδιαγραφών υγιεινής του χώρου, καθώς και εξασφάλιση ποιότητας προϊόντων βάσει των οδηγιών της εταιρείας
  • Υποστήριξη του καταστήματος με σκοπό την σωστή και ομαλή λειτουργία του

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος/η ΙΕΚ/ΑΤΕΙ/ΑΕΙ με κατεύθυνση Τουριστικών Επιχειρήσεων ή Διοίκηση Επιχειρήσεων