Οδηγός Αυτοκινήτου

Oceanic Security A.E

Η εταιρεία Oceanic Solution AE με πολυετή εμπειρία στο χώρο παροχής υπηρεσιών, επιθυμεί να προσλάβει ΟΔΗΓΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ως Βοηθό-Οδηγό Διευθυντικού Στελέχους για να εργαστεί στην Αττική.

Αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος για την βέλτιστη εξυπηρέτηση αιτημάτων από το Διευθυντικό στέλεχος
  • Βοήθεια στις μετακινήσεις και στα ταξίδια του Διευθυντικού στελέχους

Προσόντα:

  • Απόφοιτος ΙΕΚ/ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας
  • Αποτελεσματική διαχείριση χρόνου
  • Επαγγελματισμός
  • Εχεμύθεια
  • Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης

Επικοινωνήστε μαζί μας άμεσα τηλ: 2610454327 (ext 3) & 6987851764

ή στείλτε μας το βιογραφικό σας στο email: hr_solution@oceanic.com.gr

Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί εμπιστευτικότητα και η επικοινωνία θα γίνεται με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις των θέσεων.

To apply for this job email your details to info@jobs.oceanic.com.gr

Τοποθεσία θέσης εργασίας
Oceanic Career Opportunities